Chci čistit auto

Domů - Eshop - Chci čistit auto

Ať už hledáte "jen" kvalitní šampon, nebo hodláte vyčistit svůj vůz do nejmenšího detailu, zde najdete vše, co potřebujete. Pro lepší orientaci jsme autokosmetiku rozdělili do skupin pro běžné mytí a údržbu, detailní čištění a přípravky určené pro interiéry automobilů.


Autošampony

Šampony dělíme na pH neutrální (ideální pro chráněné laky) a na šampony silné, s voskem nebo příměsí keramických částic. 


Aktivní pěny

Používají se k předmytí vozu od hrubých nečistot. Pěna rozpouští špínu i mastnoty a připravuje vůz k ručnímu mytí. 

Odstraňovače hmyzu

Jsou ideálními pomocníky v letních měsících, kdy bývají laky vozidel pod náporem zbytků hmyzu a kyselin z jejich těl.  

Čističe skel

Dobrý výhled je základem bezpečné jízdy. Námi vybrané přípravky Vám pomohou vyčistit skla rychle a beze šmouh.  

Čističe kol

Vyberte si z vysoce účinných přípravku, které s lehkostí odstraňují nejen zapečený brzdný prach z disků kol.


Čističe pneumatik a pryže

Gumová těsnění a pneumatiky se díky své struktuře velmi rychle špiní a ztrácejí svůj vzhled. Vyčištění je ale snadné.


Odstraňovače polétavé rzi

Rezavé tečky v laku, především za předními koly vozu, jsou vlastně kovové částečky z brzd, které se do laku zasekávají. Jejich odstranění je s našimi přípravky otázkou několika málo chvil.


Odstraňovače asfaltu a lepidel

Asfaltové tečky, zbytky smůly nebo lepidel není jednoduché odstranit bez poškození laku. Speciální přípravky tyto nečistoty rozpustí a lze je pak velmi snadno odstranit, aniž bychom poškrábali lak vozu.


Odstraňovače vodního kamene

Zaschlé kapky vody se velmi rychle zažírají do struktury skel a laku a není lehké je běžnými prostředky odstranit. V tomto případě pomohou přípravky pro odstranění vodního kamene. 


Odmašťovače a čističe povrchu

Dokonalé odmaštění je více než nutné před aplikací jakékoli ochrany ať už laku, kol, nebo skel vozu. Zaručuje perfektní spojení nanášené ochrany s povrchem vozu, její dlouhou životnost a účinnost.


Čističe interiéru

Čištění plastů, lakovaných povrchů, kůže a dalších materiálů v interiérech bude s našimi produkty hračkou. Sami budete překvapeni s jakou lehkostí bude interiér Vašeho vozu vypadat jako nový.  


Čističe kůže

Kůže je elegantním avšak velmi namáhaným prvkem v interiéru. Snadno se špiní a ničí. S pomocí našich čističů velmi snadno obnovíte její vzhled.