Chci dekontaminovat lak

Domů - Eshop - Chci čistit auto - Chci dekontaminovat auto

Jen mytí nestačí, aneb i po pečlivém ručním umytí zůstávají na voze těžko odstranitelné nečistoty jakými jsou například asfalt, polétavá rez, apod. Říká se jim kontaminanty. Chceme-li na vůz aplikovat jakoukoli ochranu, je nutné těchto nečistot vůz zbavit. Zajistíme tak dlouhou životnost a ideální přilnavost nanášených ochran. 

Dekontaminaci dělíme na chemickou pomocí specializovaných přípravků a na mechanickou, kterou provádíme pomocí hmot podobných plastelínám, tzv. Clay. 


Odstraňovače asfaltu, smůly a lepidel

Asfaltové tečky, zbytky smůly nebo lepidel není jednoduché odstranit bez poškození laku. Speciální přípravky tyto nečistoty rozpustí a lze je pak velmi snadno odstranit, aniž bychom poškrábali lak vozu. 


Odstraňovače polétavé rzi

Rezavé tečky v laku, především za předními koly vozu, jsou vlastně kovové částečky z brzd, které se do laku zasekávají. Jejich odstranění je s našimi přípravky otázkou několika málo chvil. 


Clay

Plastické hmoty nazývané Clay Vás zbaví veškerých kontaminantů laku. Společně s lubrikanty jsou nepostradatelným pomocníkem pro dokonalé vyčištění vozu od veškerých i těžko odstranitelných nečistot.


Odstraňovače vodního kamene

Zaschlé kapky vody se velmi rychle zažírají do struktury skel a laku a není lehké je běžnými prostředky odstranit. V tomto případě pomohou přípravky pro odstranění vodního kamene.  


Odmašťovače a čističe povrchů

Dokonalé odmaštění je více než nutné před aplikací jakékoli ochrany ať už laku, kol, nebo skel vozu. Zaručuje perfektní spojení nanášené ochrany s povrchem vozu, její dlouhou životnost a účinnost.