Doprava a platba

Zboží zasíláme na Vámi uvedenou adresu přepravní společností PPL nebo na výdejní místa Zásilkovny. Svou objednávku si také můžete vyzvednout v naší provozovně v Bystřici nad Pernštejnem. Specifické produkty, jakými je například aplikační voucher nebo dárkový poukaz, zasíláme elektronicky ve formátu PDF  na Vaši emailovou adresu.

Platit můžete online kartou, předem bankovním převodem, nebo na dobírku


Způsoby dopravy

OSOBNÍ ODBĚR

Adresa pro osobní odběr:
Autotrio Vícha s.r.o., Bystřice nad Pernštejnem 593 01, K Ochozi 1425, tel: +420 731 174 681

Prosím vyčkejte na informační email, že zboží je pro Vás připraveno k vyzvednutí! Na odběrném místě je možné provést úhradu v hotovosti nebo platební kartou. 


DOPRAVA PPL

Vaše objednávka bude dodána na zadanou adresu přepravcem PPL. Cena dopravy je od 135 Kč dle váhy balíku. 


ZÁSILKOVNA

Vaše objednávka bude dodána na vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny . Cena dopravy je od 69 Kč dle váhy balíku. 

Způsoby platby

DOBÍRKA

Zboží zaplatíte v hotovosti nebo kartou dopravci při převzetí zásilky. Objednané zboží posíláme ihned (pokud je skladem). Dobírka není možná, pokud s dalším zboží objednáváte současně elektronický voucher. Cena za dobírku je 30 Kč.


PLATBA PŘEVODEM

Objednané zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet. Podklady k platbě Vám automaticky zašleme na váš email. Zboží odešleme po připsání částky na náš účet. 


PLATBA KARTOU ONLINE

Při volbě platba kartou budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde provedete platbu. Zboží odesíláme po ověření transakce.