Caramics čistič oken AUTO FINESSE 500 ml

Auto Finesse Caramics Glass Cleaner je nejpokročilejší čistič oken s extrémně vysokou účinností. Obsahuje speciální částice, které oživují veškeré nanesené keramické ochrany a sám o sobě přípravek přináší efekt tekutých stěračů. Obsah: 500 ml

 

430,00 Kč

Caramics Glass Cleaner - Čistič oken AutoFinesse

Jemně vyvážená směs destilovaných rozpouštědel obohacených o částice oxidů křemíku funguje jako vysoce efektivní čistič oken. Prioritně je přípravek určen k údržbě nanesených keramických ochran, sám o sobě ale přináší vynikající ochranu a odpudivost vody na dobu 2-3 měsíců.

Čistič je vhodný na všechny skleněné povrchy včetně zrcadel. Poradí si i se stopami po tvrdé vodě. 

TIP:  Auto Finesse ke svému čističi vyvinulo i luxusní mikrovláknovou utěrku ve wafflovém designu, která nezanechává žádné vlásky na povrchu. Díky svému hrubšímu charakteru pohodlně vyčistí i ty nejvíce přischlé nečistoty.

Výrobce: AUTOFINESSE


  Návod k použití

  • Před použitím přípravek vždy dobře protřepejte
  • Nastříkejte Caramics Glass Cleaner na wafflovou utěrku
  • Utěrkou čistěte okna do čista rovnými tahy
  • Obrácenou suchu stranou utěrky okna vyleštěte

 • Upozornění: Caramics Glass Cleaner je určen pouze pro čištění oken z vnější strany. Není vhodný do interiéru automobilů. Pro co nejdokonalejší životnost nanesené ochrany se vyhněte po aplikaci následnému kontaktu s vodou a nečistotami po dobu minimálně 60 minut.


Mohlo by se Vám ještě hodit: