RUPES SKORPIO E bruska elektrická 150mm

Elektrická bruska RUPES Skorpio E s orbitálním pohybem, výkmitem 3 mm/6 mm a bezuhlíkovým motorem. Nepostradatelný pomocník nejen pro opravy laku.

 

Zvolte si variantu:

17 110,00 Kč

RUPES Skorpio E MK2
Plně profesionální excentrická elektrická bruska pro 150mm kotoučky s 3mm/6mm orbitem je nepostradatelným pomocníkem všude tam, kde je třeba efektivně pracovat s lakovanými povrchy. 

Vysoce účinný bezkartáčový motor zaručuje výkon prakticky při jakékoli aplikaci, přičemž udržuje rychlost i při silném zatížení. 

Nabízí vylepšenou ergonomii, díky níž je používání pohodlné a snadné, zatímco inovativní design poskytuje neuvěřitelnou ovladatelnost, která zaručuje přesné a efektivní výsledky broušení. Bruska je velmi tichá, extrémně lehká a s nízkou úrovní vibrací, což maximalizuje pohodlí obsluhy.

Ø 3 mm ORBIT SKORPIO E:

3 mm orbit je ideální pro dokončovací aplikace, kdy se používají brusiva třídy P320 a vyšší. Malá oběžná dráha v kombinaci s vysokými otáčkami a vhodnými brusivy poskytuje vysoce kvalitní povrchovou úpravu před aplikací barev a jiných povlaků.

Ø 6mm ORBIT SKORPIO E:

6 mm orbit kombinuje jak úběr materiálu, tak i potřebnou povrchovou úpravu. Oběžná dráha 6 mm je o 20% časově efektivnější než běžná oběžná dráha 5 mm. Při použití s ​​abrazivními kotouči stupně mezi P120 a P320 vytváří stejně kvalitní povrchovou úpravu. 


Technické specifikace:
- Velikost unašeče: 150mm
- Orbita(výkmit unašeče): 3mm
- Výkon: 250W
- Váha: 1,2kg
- Elektronická regulace otáček: ano
- Otáčky: 4 000-10 000 ot./min
- Délka přívodního kabelu: 5m
- Odsávání prachu: Nutné použití vysavače nebo centrálního odsávání!
- Závit šroubu unašeče: 5/16"
- Kompatibilní náhradní unašeč: RUP 981.600