GYEON Q2 FabricCoat ochrana textilu 120 ml

Gyeon Q2 FabricCoat je dlouhodobá křemičitá impregnace textilu proti vodě, znečištění a UV záření.


509,00 Kč

FabricCoat

je první plně funkční textilní ochrana s obsahem SiO₂. Vytváří silný neviditelný povlak, který chrání tkaniny nejen proti nečistotám a kapalinám, ale také proti škodlivým UV paprskům, díky kterým povrchy blednou. 

Pro použití na většině tkanin a textilií. Q² FabricCoat pomáhá udržet tyto povrchy déle čistší a také usnadňuje jejich následné čištění (ať už uvnitř nebo vně vašeho auta). Tento povlak je superhydrofobní. Odpuzuje vodu a kapaliny z tkanin a textilií - dokonce i u střech kabrioletů postačí pro dokonalou čistotu pouze jediný oplach vysokotlakou myčkou.

Účinnost ochrany je až 6 měsíců.

Výrobce: GYEON


Aplikujte Q² FabricCoat pouze na čistý a zcela suchý povrch. Maskujte okolní díly, abyste předešli těžko odstranitelným skvrnám.
TIP: FabricCoat vždy po nástřiku otřete pomocí Q²M LeatherBrush nebo poměte dlaní v nitrilové rukavici. Nepřežeňte dávkování. 2 tenké vrstvy jsou mnohem lepší než jedna velmi silná aplikace. Výrobek vyžaduje rychlý proces sušení, takže dbejte na to, aby nedošlo k jeho zpomalení tím, že se na povrch nanese příliš mnoho produktu najednou.

Vydatnost: 80 ml / 1m2
pH tolerance: 2-11
Odolnost: až 6 měsíců
Vlastnosti:
Mechanická odolnost: 4/5
Odvod vody: 4/5
Samočistící schopnosti: 5/5