Q2 View ochrana oken GYEON 20+20 ml

Gyeon Q2 View je ochranný keramický povlak na skla automobilů. Má vynikající dlouhodobý voděodpudivý účinek s výdrží až 12 měsíců. 

Skladem

738,00 Kč

Většina tekutých stěračů na trhu vydrží pouze pár dnů až týdnů. Q2 View přináší revoluci. Až 12 měsíců zůstává na nejintenzivněji používaném čelním skle a zároveň zajišťuje stále stejnou vodoodpudivost. Na bočních oknech vydrží dokonce až 36 měsíců.

Q² View zvyšuje bezpečnost i komfort jízdy v dešti a za snížené viditelnosti. Ochrana skel totiž odpuzuje vodu i nečistoty, čímž udržuje okna čistá a mnohonásobně tak zlepšuje výhled z vozu.

Spotřeba: 20 ml / vůz, pH tolerance: 2-11, Odvod vody již od 50 km/hod,  Odolný vůči alkoholovým přípravkům, Životnost: >12 měsíců / 30 000 km


Příprava povrchu je nejdůležitější fází aplikace. Vždy sklo nejdříve vyčistěte s pomocí Q² Cleanse, který slouží zároveň jako primer zaručující dokonalé přilnutí ochrany ke sklu. Bez této přípravy nedosáhnete s Q² Repel očekávané životnosti.
Q² Cleanse zbytečně neplýtvejte a pracujte v malých částech (30x30cm). Q² Repel pak aplikujte kruhovým pohybem. Pro zlepšení vlastností na čelním skle můžete ochranu navrstvit. Zbytky rozleštěte vlhkým hadříkem.


Obsah balení:
Gyeon Q2 Repel 20 ml
Gyeon Q2 Cleanse 20 ml
2x Gyeon Q2M aplikační houbička
4x Gyeon Q2M Suede 10x10 cm
Aplikační příručka

Výrobce: GYEON


Mohlo by se Vám ještě hodit: