Q2 View ochrana oken GYEON 20+20 ml

Gyeon Q2 View je ochranný keramický povlak na skla automobilů. Má vynikající dlouhodobý voděodpudivý účinek s výdrží až 12 měsíců. 


738,00 Kč

Většina tekutých stěračů na trhu vydrží pouze pár dnů až týdnů. Q2 View přináší revoluci. Až 12 měsíců zůstává na nejintenzivněji používaném čelním skle a zároveň zajišťuje stále stejnou vodoodpudivost. Na bočních oknech vydrží dokonce až 36 měsíců.

Q² View zvyšuje bezpečnost i komfort jízdy v dešti a za snížené viditelnosti. Ochrana skel totiž odpuzuje vodu i nečistoty, čímž udržuje okna čistá a mnohonásobně tak zlepšuje výhled z vozu.

Spotřeba: 20 ml / vůz, pH tolerance: 2-11, Odvod vody již od 50 km/hod,  Odolný vůči alkoholovým přípravkům, Životnost: >12 měsíců / 30 000 km


Příprava povrchu je nejdůležitější fází aplikace. Vždy sklo nejdříve vyčistěte s pomocí Q² Cleanse, který slouží zároveň jako primer zaručující dokonalé přilnutí ochrany ke sklu. Bez této přípravy nedosáhnete s Q² Repel očekávané životnosti.
Q² Cleanse zbytečně neplýtvejte a pracujte v malých částech (30x30cm). Q² Repel pak aplikujte kruhovým pohybem. Pro zlepšení vlastností na čelním skle můžete ochranu navrstvit. Zbytky rozleštěte vlhkým hadříkem.


Obsah balení:
Gyeon Q2 Repel 20 ml
Gyeon Q2 Cleanse 20 ml
2x Gyeon Q2M aplikační houbička
4x Gyeon Q2M Suede 10x10 cm
Aplikační příručka

Výrobce: GYEON


Mohlo by se Vám ještě hodit: