Impashield Engine Cleaner - čistič motoru

Bezezbytkový odmašťovač a odstraňovač nečistot pro detailní vyčištění a odmaštění motoru bez zanechání stop. Díky jeho složení se dá bezpečně použít i na čištění plastů a gumových hadic a to bez rizika poškození povrchu.

Zvolte si variantu:

Cena od 198,00 Kč

Impashield Engine Cleaner

Ruce od oleje k péči o auto patří, ale někdy se to fakt nehodí. Je to mírný zkažení nálady, když musíte na cestě díky problémům otevřít kapotu a hned si ušpiníte v lepším případě ruce, v tom horším i oblečení.

S tím rychle pomůže náš Engine Cleaner - bezezbytkový odmašťovač a odstraňovač nečistot pro detailní vyčištění a odmaštění motoru bez zanechání stop. Díky jeho složení se dá bezpečně použít i na čištění plastů a gumových hadic a to bez rizika poškození povrchu.

Mimo jiné také odstraní nečistoty, které mohou v sacím systému nebo v oblasti škrtící klapky narušovat běh motoru. Zaručí tak správné fungování a zvyšuje spolehlivost dieselových motorů.

S čím si poradí?

Odstraňuje a odmašťuje minerální, syntetická a emulzní maziva, oleje, silikonové oleje, hydraulické oleje, konzervační oleje, zkarbonizované látky, technické kapaliny a těžce odstranitelné nečistoty, i před další povrchovou úpravou. Lze ho použít i k odmašťování jiných kovových součástí strojů a zařízení. Výborně odstraňuje nečistoty z hliníkových dílů.

Tak si to shrneme. Proč ho chcete mít i vy?

  • Velmi účinný
  • Nehořlavý, bezpečný
  • Snadná aplikace
  • Optimální odpařování
  • Bez zanechání stop
  • 100% biologicky odbouratelný

Po odmaštění je fajn povrch ochránit. Jak?

K tomu slouží náš produkt Impashield INOX.


Mohlo by se Vám ještě hodit: