Impashield INOX - prémiová ochrana nerez oceli

Ochrana a obnova nerez oceli, eloxovaných hliníků, zinku, mědi nebo mosazi. V jediném úkonu odmašťuje, čistí, odstraňuje stopy rukou a obnovuje lesk bez mechanické námahy.

Zvolte si variantu:

Cena od 393,00 Kč

Impashield INOX

Ochrana a obnova nerez oceli, eloxovaných hliníků, zinku, mědi nebo mosazi. V jediném úkonu odmašťuje, čistí, odstraňuje stopy rukou a obnovuje lesk bez mechanické námahy.

Před čím chrání?

Před vodou, znečištěním, rzí, oxidací, vodním kamenem i UV zářením.

Díky hydrofobnímu a antistatickému účinku výrazně usnadňuje následné čištění bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií.

Na co je a na co není produkt vhodný?

Je vhodný jak pro vozidla, tak pro motocykly. Určen na disky, hliníkové motory, lakované hliníkové disky a slitiny, nerezové díly, chromované části, např. chromované masky, nerezové rámy a také díly motocyklů. Není vhodný na chromované plasty a lakované hliníkové disky.

Rychlá a snadná aplikace?

ANO. Je zaměřen na nezvyklou snadnost aplikace, kterou zvládne opravdu každý. Žádný problém s nanášením a žádné zdlouhavé stírání.

Tak si to shrneme. Proč ho chcete mít i vy?

  • Dlouhodobá ochrana
  • Prevence proti znečištění, rzi, oxidaci, UV záření a otiskům rukou
  • Výrazně prodlužuje čistotu povrchu
  • 100% biologicky odbouratelný
  • Snadná aplikace
  • Hydrofobní a antistatický účinek
  • Vhodný i pro motocykly

Proč ho používat?

Ochrana, především proti rzi, by měla být zvažována každým, kdo vlastní automobil. Při zanedbávání péče o auťák budete někdy narážet na korozi, která ubírá jednak na kráse vzhledu, ale také porušuje integritu vašeho auta. Jakmile začne postupovat, je těžké se jí zbavit. Je tedy dobré tomu předejít správnou péčí.

Popis pro fajnšmekry

Unikátní nano ochrana založená na bázi vysoce odolných polymerů a unikátní kombinaci nano částic.


Mohlo by se Vám ještě hodit: