Impashield Leather Protect - ochrana kůže

Impashield Leather Protect renovuje, obnovuje zašlé kožené povrchy, oživuje jejich barvu a vytváří vysoce efektivní ochranu proti obarvení, zašpinění a otěru barev.

Zvolte si variantu:

Cena od 567,00 Kč

Impashield Leather Protect

Impashield Leather Protect renovuje, obnovuje zašlé kožené povrchy, oživuje jejich barvu a vytváří vysoce efektivní ochranu proti obarvení, zašpinění a otěru barev.

Rozdíl oproti konkurenčním výrobkům?

Nezanáší strukturu kůže a ošetřený povrch je prodyšný. Aktivní složky vyživují a zvláčňují kůži a zabraňují vysychání a popraskání a to po dobu 12-24 měsíců. Používáním Impashield Leather Protect tak prodloužíte životnost kůže a zároveň pomáháte k udržení původního vzhledu kožených povrchů.

Opravdu ochrání po dobu několika měsíců?

Stoprocentně. Dlouhodobý účinek je zaručen i při tření nebo opravdu intenzivním používání. Ošetřený povrch je odolný proti UV záření, čímž brání změnám barvy, blednutí a celkově je ošetřený povrch odolný vůči okolním vlivům.

Na jaké povrchy je možné produkt použít?

Je plně kompatibilní se všemi typy kůže, včetně umělých kůží a koženek. Možno použít i pro vyhřívaná sedadla, povrchy s perforovanou kůží a střešní obložení nebo motodoplňky.

Co musíte použít před nanesením tohoto balzámu?

Čistič kůže, nejlépe Impashield Leather Cleaner. Čistič pomáhá následně aplikované ochraně navázat se co nejúčinněji na ošetřovaný povrch. Stejně jako si ruce před nanesením krému umyjete, pamatujte na to samé i na kůži ve svém autě.

Rychlé shrnutí, proč tento produkt chcete mít doma i vy:

  • Šetří čas - zkracuje dobu čištění díky urychlenému zasychání
  • Zabraňuje obarvení, vysychání a popraskání kůže
  • Dlouhodobě chrání povrchy (12-24 měsíců) a prodlužuje jejich životnost
  • Snižuje náročnost používání čistících prostředků (ekonomický a ekologický vliv)
  • Chrání proti UV záření a mechanickému opotřebení
  • Je hydrofobní, oleofobní a chemicky odolný
  • 100% biologicky odbouratelný