Impashield Wap Shampoo - pro použití s wap

WAP SHAMPOO je určen pro nízkotlaké, vysokotlaké a portálové mytí. Produkt je specificky vyvinut jako čistič, ochrana a obnova vzhledu s metalickým nano voskem. V jediném úkonu vysoce efektivně čistí, renovuje a obnovuje lesk.

Zvolte si variantu:

Cena od 277,00 Kč

Impashield Wap Shampoo

Místo kýblu s vodou nebo návštěvy myčky raději wapku? Použijte Impashield Wap Shampoo.

Naše nepěnivá vysokotlaká verze produktu BASIC SHAMPOO je určena pro nízkotlaké, vysokotlaké a portálové mytí. Produkt je specificky vyvinut jako čistič, ochrana a obnova vzhledu s metalickým nano voskem. V jediném úkonu vysoce efektivně čistí, renovuje a obnovuje lesk.

S čím si poradí?

V jediném úkonu vysoce efektivně čistí, odstraňuje stopy bio nečistot (mušky), dopravní špínu, minerální a syntetické tuky a oleje, dokonce i silikonovou vazelínu. Navíc renovuje, obnovuje lesk a jas.

Něco víc než šampon?

ANO. Na povrchu se vytvoří ultratenká hydrofobní metalicky lesklá vrstva s ochranou proti následnému znečištění, přilepení hmyzu a otiskům. Zároveň snižuje usazování dopravních povlaků a následně film polymerizuje do antistatického finálního povrchu. Je vhodný pro údržbu ochran Impashield ABRASIVE, SHINE, EASY a INOX.

Tak si to shrneme. Proč ho chcete mít i vy?

  • Čistič i polymerová ochrana před znečištěním
  • Nezanechává stopy
  • Prodlužuje životnost ochran
  • Snadná aplikace
  • 100% biologicky odbouratelný

Mohlo by se Vám ještě hodit: