Impashield Plast Protection - ochrana plastových povrchů

Impashield Plast Protection byl vyvinut pro dokonalý vzhled a prodloužení životnosti plastových dílů vozidla. Dokonale chrání plastové části exteriéru i interiéru vozu. Oživuje barvu plastů, chrání proti stárnutí plastů a vyblednutí barev. 

Zvolte si variantu:

Cena od 567,00 Kč

Impashield Plast Protection

Impashield Plast Protection byl vyvinut pro dokonalý vzhled a prodloužení životnosti plastových dílů vozidla. Dokonale chrání plastové části exteriéru i interiéru vozu. Oživuje barvu plastů, chrání proti stárnutí plastů a vyblednutí barev. Povrch je nádherně vyleštěný a ochráněný bez mechanické námahy a mastného filmu. Ošetřené plasty jsou odolné proti mechanickému poškození (např. poškrábání). Povrchové napětí vytváří dokonalý antistatický efekt.

Na jaký povrch se používá?

Používá se jak na nové, tak hlavně na staré plastové povrchy. Díky antistatickému účinku výrazně usnadňuje následné čištění bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií. Poskytuje vysoce efektivní ochranu na plochách jako jsou termoplasty, ABS, UH, PVC, PMMA, PC, vinil, guma, imitace kůže a dřeva, koženky, atd.

PS: Před nanesením ochrany nikdy nezapomeňte povrch nejdříve pečlivě vyčistit, např. naším všestranným Impashield Interior Cleaner. 


Mohlo by se Vám ještě hodit: