Sada nanokosmetiky Ceramic Protection Pack Pikatec

Sada nanokosmetiky CERAMIC PROTECTION PACK na kompletní ochranu karoserie a skel vozu po dobu jednoho roku. Nová modelová řada pro rok 2022! 


1 649,00 Kč

Ceramic Protection Pack

Sada nanokosmetiky spolehlivě a dlouhodobě ochrání váš vůz. Patentovaná technologie s příměsí nanočástic oxidů křemíku a zirkonu mnohonásobně zvyší tvrdost ošetřených povrchů, takže lak i sklo automobilu jsou pak mnohem odolnější proti škrábancům, oděrkám a poškozením laku vlivem UV záření. Spolehlivě vyplní i ty nejmenší nerovnosti v laku a téměř dokonale jej vyhladí, zabraňuje praskání a křehnutí laku. Výsledkem je skvělý lesk, voděodpudivost a horší přilnavost nečistot po dobu až jednoho roku. Nejen díky tomu je karoserie vozu chráněna před solí, dalšími chemikáliemi, pylem a pryskyřicí ze stromů a především před korozí.  Zabraňuje poškození laku od výkalu ptáků a hmyzu. 


Sada obsahuje

Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Odmašťovač a rozlešťovač (40 ml), Ochranu skel (40 ml), 2x aplikační utěrku z mikrovlákna, ochranné rukavice a informační brožuru.

Návod na použití

  • Povrch nejdříve důkladně vyčistite a odmastite,
  • poté naneste ochranou polituru, 
  • nechte několik minut působit,
  • následně rozleštěte pomocí hadříku. 
  • Nakonec je třeba týden až 14 dní po aplikaci vůz umýt, aby se smyly zbytkové mastnoty. 

Výrobce: PIKATEC


Mohlo by se Vám ještě hodit: