Sada nanokosmetiky Diamond Protection Pack Pikatec

Sada nanokosmetiky DIAMOND PROTECTION PACK na kompletní ochranu karoserie, kol a skel vozu po dobu jednoho roku. Nová modelová řada pro rok 2022! 


3 849,00 Kč

Diamond Protection Pack

Sada nanokosmetiky spolehlivě a dlouhodobě ochrání váš vůz. Patentovaná technologie s příměsí nanočástic oxidů křemíku, zirkonu a titanu, byla nově aditivována speciálními polymery, které extrémně zvyšují tvrdost ošetřených povrchů a jejich voděodpudivost. Lak, skla i kola automobilu jsou mnohem odolnější proti škrábancům, oděrkám a poškozením laku vlivem UV záření. Částice mají velikost miliardtiny metru, proto spolehlivě vyplní i ty nejmenší nerovnosti v laku a téměř dokonale jej vyhladí, zabraňuje praskání a křehnutí laku. Výsledkem je skvělý lesk, již zmíněná voděodpudivost a horší přilnavost nečistot po dobu až jednoho roku. Nejen díky tomu je karoserie vozu chráněna před solí, dalšími chemikáliemi, pylem a pryskyřicí ze stromů a především před korozí. Zabraňuje poškození laku od výkalu ptáků a hmyzu.


Sada obsahuje

Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Odmašťovač a rozlešťovač (100 ml), Ochranu skel (40 ml), Ochranu kol (30 ml),2x aplikační utěrku z mikrovlákna, 2x leštící hadřík z mikrovlákna, mycí houbu, ochranné rukavice a informační brožuru.

Návod na použití

  • Povrch nejdříve důkladně vyčistite a odmastite,
  • poté naneste ochranou polituru,
  • nechte několik minut působit,
  • následně rozleštěte pomocí hadříku.
  • Nakonec je třeba týden až 14 dní po aplikaci vůz umýt, aby se smyly zbytkové mastnoty. 

Výrobce: PIKATEC