O NÁS -KONTAKT

ZÁŘIVÉAUTO.cz

Autotrio Vícha s.r.o.

K Ochozi 1425, Bystřice nad Pernštejnem, 593 01

+420 731 174 681 

info@zariveauto.cz


Napište nám, nebo se rovnou objednejte:

Laky vozidel a to, co dělá barvu barvou máme v malíčku. Máme i vlastní lakovnu.


Naše začátky sahají do doby, kdy jsme se zabývali pouze lakováním vozidel a dílů. Z lakovací pece odjížděly čerstvě nalakované Škody 120 a Favority v různých barvách. Od té doby se ale hodně změnil i používaný materiál. Přišly vodou ředitelné barvy, měkké laky náchylné k poškrábání a začala nová éra. Ochrany laků, jejich renovace, korekce a odstraňování defektů. Auta se stala jakousi výkladní skříní jejich majitelů a nám velmi záleží na tom, aby každý, kdo od nás odjíždí, cítil hrdost na svůj krásný vůz a spokojenost s naší prací.

Jsme certifikovanou lakovnou autolaků Standox. Naší nespornou výhodou je fakt, že známe do detailu principy a technologické postupy při lakování. Leštění používáme jak při rozstřicích, tak pro úpravy a korekce laků. Více jak 2 roky jsme se podíleli na vývoji nanotechnologie PIKATEC, studovali principy ochran laků a řešili faktory, které ovlivňují jak funkčnost, tak výdrž různých typů ochran na trhu.

Víme jak a víme proč. Neaplikujeme ochrany laku proto, že si myslíme a věříme, že fungovat budou. Známe principy jejich fungování a víme co vše jejich funkčnost a životnost ovlivňuje. Dokážeme tak reagovat a poskytnout podporu ke všem našim nabízeným službám a programům.