PROGRAMY a SLUŽBY

Specializujeme se na ošetření vozidel ochrannými keramickými povlaky, nanotechnologií a vosky. Renovujeme laky, pečujeme o interiéry i ostatní povrchy vozu. Provozujeme internetový obchod s autokosmetikou.


Ochranné keramické povlaky a vosky 

Vodou ředitelné laky jsou díky svému složení velmi měkké a náchylné k poškození. Oděrky, škrábance, poškození od hmyzu a ptačích výkalů, působení chemikálií včetně soli nebo kamínků, které narážejí do karoserie a poškozují ji. Před všemi těmito faktory dokáží ochranné povlaky lak bezpečně chránit

Jednotlivé ochrany se liší svojí výdrží a funkčností. Vždy ale zabezpečí perfektní vzhled vozu, velmi snadnou údržbu a mnohonásobně nižší špinění.

keramický povlak GYEON Q2 Syncro EVO

Q2 je ochranou laku na bázi keramiky s velmi vysokou tvrdostí povrchu a životností až 36 měsíců. Vyznačuje se výbornou odolností vůči škrábancům, chemikáliím, přírodním vlivům a zásadně snižuje stárnutí laku. Skvěle odpuzuje vodu i nečistoty.

Program obsahuje kompletní přípravu vozu k nanesení keramické ochrany, tzn. detailní mytí veškerých exteriérových částí vozu.

od 8.000 Kč bez DPH /9.680 s DPH/

včetně renovace laku od 14.000 Kč bez DPH /16.940 s DPH/ 


nanotechnologie PIKATEC

Česká společnost PIKATEC nabízí keramické ochrany s příměsí nanočástic křemíku a zirkonu. Ochranný povlak se vyznačuje výrazným zvýšením tvrdosti laku a odolnosti vůči přírodním vlivům. Vše s výdrží až 12 měsíců. Jsme oficiálním aplikačním centrem.

Program obsahuje kompletní přípravu vozu k nanesení keramické ochrany, tzn. detailní mytí veškerých exteriérových částí vozu a nanesení nanokosmetiky PIKATEC na lak a skla vozu.

od 3.883 Kč bez DPH /4.698 s DPH/ 

včetně renovace laku od 8.883 Kč bez DPH /10.748 s DPH/

keramický povlak IMPASHIELD SHINE

Impashield je českým výrobcem unikátní ucelené řady autokosmetiky, včetně keramické ochrany laku Shine Ceramic s životností až 2 roky. Přináší dlouhodobou ochranu před veškerými přírodními vlivy, výborný lesk s vysokou odpudivostí vody a nečistot.

Program obsahuje kompletní přípravu vozu k nanesení keramické ochrany, tzn. detailní mytí veškerých exteriérových částí vozu.

od 4.900 Kč bez DPH /5.929 s DPH/

včetně renovace laku od 9.900 Kč bez DPH /11.979 s DPH/


roční vosk FUSSO COAT

Unikátní vosk z produkce Japonské společnosti SOFT99. Přináší skvělý lesk a vysokou odpudivost vody a nečistot. Při správné údržbě a nižšímu provozu vozidla je výdrž této ochrany až jeden rok. Při běžném provozu vydrží ochrana okolo 4 měsíců.

Program obsahuje kompletní přípravu vozu k voskování, tzn. detailní mytí veškerých exteriérových částí vozu a nanesení vosku Fusso Coat na lak.    

od 2.500 Kč bez DPH /3.025 s DPH/

včetně renovace laku od 8.500 Kč bez DPH /10.285 s DPH/


Leštění, renovace a korekce laku 

Programy pro obnovu lesku a odstranění škrábanců přinášejí každému vozu dokonalý vzhled. Zjednodušeně řečeno jde o odstranění svrchní poškozené lakové vrstvy v řádech několika málo mikronů. Ceny jsou pouze orientační, vždy záleží na aktuálním stavu laku a náročnosti práce. Reálná cena se proto může lišit a upřesníme si ji při převzetí vozu.  

Po leštění doporučujeme ochránit lak buď voskem, nebo keramickým povlakem. 

JEDNOKROKOVÝ PROGRAM

Ideální program pro většinu vozidel a klientů. Přináší odstranění cca 80% škrábanců a razantní zvýšení lesku. Kompromis mezi skvělým výsledkem a dostupnou cenou.

Program obsahuje kompletní přípravu vozu k leštění, tzn. detailní mytí veškerých exteriérových částí vozu.

od 6.000 Kč bez DPH /7.260 s DPH/

VÍCEKROKOVÝ PROGRAM

Několika fázová úprava laku pomocí brusných a leštících metod. Odstraňujeme veškeré rýhy a škrábance lakové vrstvy při dosažení maximálního možného lesku a hloubky laku.

Program obsahuje kompletní přípravu vozu k leštění, tzn. detailní mytí veškerých exteriérových částí vozu.

od 10.000 Kč bez DPH /12.100 Kč s DPH/ 


Interiér

Stejně jako lak je namáhaný i interiér každého vozu a to především díky nešetrnému zacházení, mechanickému oděru, rozlitým tekutinám apod. Svůj nemalý podíl na nehezkém a vybledlém interiéru společně s popraskanou kůží nebo rozpadajícími se textilními sedačkami má i UV záření ze slunečních paprsků.

Oživíme a vyčistíme každý interiér a dokážeme jej ochránit nanotechnologií tak, aby odolával dalšímu poškození. 

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU

Čistý a voňavý interiér je vizitkou každého správného řidiče. Dělá radost nejen Vám, ale i lidem, které ve svém autě chcete svézt. Suchou cestou očistíme a oživíme veškeré interiérové prvky, části palubních desek, obložení dveří, středových tunelů, atd. Součástí je kompletní vysátí interiéru, čištění nástupních hran a rámů dveří.

Program neobsahuje případné tepování sedadel a koberců, ani hloubkové čištění kůže. 

od 2.000 Kč bez DPH /2.420 Kč s DPH/

OCHRANA INTERIÉRU NANO POVLAKY

I interiér umíme chránit prostředky, které veškeré prvky nejen oživí, ale také jim dodají odolnou ochrannou vrstvu. Materiály se pak méně špiní, velmi snadno čistí a jejich vzhled vydrží mnohonásobně déle v perfektním stavu, než u interiérů neošetřených. A to včetně textilních sedaček, které po ošetření odpuzují tekutiny

Program obsahuje ošetření veškerých interiérových prvků, včetně sedadel, krom zavazadlového prostoru a stropu. 

od 2.726 Kč bez DPH /3.299 s DPH/


Další služby

RENOVACE SVĚTLOMETŮ

Oprava zašlých, zažloutlých a jinak poškozených skel světlometů pomocí vybroušení a nanesení nové UV lakové vrstvy. Oproti leštění se jedná o trvalé řešení zašlých světel.

1ks od 750 Kč bez DPH /908 Kč s DPH/ 

OPRAVA PRASKLIN ČELNÍHO SKLA

Profesionální scelení prasklin čelního skla po zásahu kamínkem. Opravujeme praskliny do délky cca 5 cm s doživotní zárukou. Ideální před ošetřením skla jakoukoli ochranou.

od 1.000 Kč bez DPH /1.210Kč s DPH/ 

APLIKACE OCHRANY SKEL - TEKUTÝCH STĚRAČŮ

I skla umíme chránit keramickými povlaky nebo polymerovými přípravky s vynikající odpudivostí vody tak, že za deště není třeba používat běžné stěrače. Cca od rychlosti 60 km/h a výše se voda odvaluje ze skla samospádem. Tekuté stěrače jsou tak výborným pomocníkem a zároveň zvyšují bezpečnost jízdy. 

od 580 Kč bez DPH  /702 Kč s DPH/

APLIKACE OCHRANY DISKŮ KOL 

Hliníkové disky jsou extrémně namáhány především brzdným prachem, který se za velmi vysokých teplot připéká do jejich struktury. Taková kola se velmi špatné čistí a dochází k jejich nenávratnému poškození. Umíme ochránit kola tak, aby dokázala odolávat nejen brzdnému prachu, ale i všem přírodním vlivům, chemikáliím včetně solí a jejich údržba byla velmi snadná.

od 1.113 Kč bez DPH /1.347 Kč s DPH/

LOKÁLNÍ ODSTRANĚNÍ ŠKRÁBANCŮ

Odstraňujeme škrábance i na jednotlivých dílech. Cena se odvíjí od velikosti poškození, náročnosti jeho odstranění a dílu, na kterém se rýha nachází.

od 1.000 Kč bez DPH /1.210 Kč s DPH/

PŘÍPRAVA VOZU NA PRODEJ

Chystáte se prodat svůj vůz? První dojem prodává. Čistý interiér a především perfektně vypadající lak auta dokáže zvýšit jeho hodnotu i v řádech desetitisíců. Programy obsahují vyčištění a oživení interiéru vozu + ruční mytí auta s následnou základní ochranou a to i ve variantě se základním leštěním laku.

od 3.900 Kč bez DPH /4.719Kč s DPH/

s leštěním laku od 6.900 Kč bez DPH /8.349Kč s DPH/

DEZINFEKCE INTERIÉRU OZÓNEM

Bakterie, viry, kvasinky a houby se velmi snadno množí v průduších palubních desek a cest, kterými proudí vzduch do interiéru vozu. Ozónové čištění 100% tyto nežádoucí mikroorganismy zlikviduje.

od 300 Kč bez DPH  /363Kč s DPH/

APLIKACE POVLAKU PROTI MLŽENÍ SKEL

Mlžení způsobuje především vlhkost ve voze nebo velké teplotní rozdíly mezi vnitřkem a vnějškem. Povlak zamezí mlžení po dobu minimálně 2 měsíců.

od 300 Kč bez DPH (čelní sklo)  /363Kč s DPH/ 

ČIŠTĚNÍ KOŽENÝCH SEDADEL

Kožené sedačky a prvky v interiéru potřebují zvláštní péči a většinou je třeba přistoupit k tzv. hloubkovému čištění, které odstraní například i modrou barvu z džín apod.

sedadlo od 250 Kč bez DPH /303 Kč s DPH/

TEPOVÁNÍ TEXTILNÍCH SEDADEL, KOBERCŮ

Pokud jsou Vaše sedadla znečištěna od různých tekutin, bude je potřeba vyčistit mokrou cestou, tzv. tepováním. 

sedadlo od 250 Kč bez DPH /303 Kč s DPH/

RUČNÍ MYTÍ VOZIDLA

Šetrné ruční mytí karoserie, skel a kol vozu s následným vysušením a základní ochranou laku.

od 500 Kč bez DPH /605Kč s DPH/

PORADENSTVÍ

Chcete zjistit, jestli byl vůz bouraný? Síla laku prozradí vše. Zapůjčujeme profesionální měřič tloušťky laku. Disponujeme také diagnostikou elektronických jednotek vozidel.

od 150 Kč bez DPH /182 Kč s DPH/

PŘIJEDEME K VÁM

Nemůžete přijet k nám? Nevadí, máte-li vhodné zázemí, jsme mobilní a většinu našich služeb dokážeme zrealizovat i u Vás. Vše záleží na domluvě a podmínkách. Je však nutné si uvědomit, že při renovacích a korekcích laku se na vozech pracuje i několik dní. 

500 Kč bez DPH za každou započatou hodinu cesty /605 Kč s DPH/

+10 Kč bez DPH za každý ujetý km /12 Kč s DPH/ 

DÁRKOVÉ POUKAZY

Potěšte své blízké. Ať už jako dárek k Vánocům, nebo narozeninám, čisté auto s nádherným leskem potěší nejen muže. Poukaz je možné vystavit jak na konkrétní službu, tak i na určitou hodnotu. Majitel voucheru si následně sám vybere, kterou ze služeb svému vozu dopřeje. 


Veškeré uvedené ceny jsou nejnižší možné a pouze orientační. Finální cena se může lišit v závislosti na velikosti vozu, náročnosti práce, celkovém stavu automobilu a konkrétních požadavcích zákazníka.